Towarzystwo Sportowe TS05 Nowy Tomyśl - strona oficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Boruja Borussia
Ładowanie...

Nareszcie Zwycięstwo !

• autor: DamianTS05, 2013-10-07 16:11

W niedzielne popołudnie na nowotomyski stadion zawitała ponad setka kibiców.  Mecz z Orłem Granowo zapowiadał się, jako ciężkie spotkanie z bardziej doświadczonym w A klasie zespołem.  Po pięciu minutach od rozpoczęcia gry, w dobrej sytuacji po podaniu Krzysztofa Maciejewicza znalazł się Marcin Grocholewski, niestety jego strzał w długi róg obronił bramkarz gości. Kolejne 10 minut spotkania należało do gości, którzy oddali dwa celne, lecz niegroźne strzały oraz po faulu naszego obrońcy rozegrali rzut rożny. W 17 minucie, w dobrej sytuacji znalazł się Krzysztof Maciejewicz, ale lepszy w tym pojedynku okazał się bramkarz przeciwników. 20 Minuta spotkania przyniosła zmianę wyniku. Obrońca gości chcąc zagrać piłkę do bramkarza zrobił to za słabo, piłkę przejął Marcin Grocholewski i strzelił 3 gola w sezonie. 1-0!.  Niespełna po 60 sekundach po błędzie obrony gola na 2-0 mógł strzelić Adrian Lisek niestety pomylił się w dogodnej sytuacji.  W 24 minucie spotkania nasz obrońca Marcin Kuster przy rzucie wolnym wykonywanym przez gości zachował się jak rasowy napastnik i strzelił głową samobójczego gola. 1-1.  Po kolejnych 5 minutach TS 05 przegrywał już 1-2. Po wrzutce z prawej strony pola karnego piłkę z najbliższej odległości wpakował do bramki napastnik gości. Minute przed końcem regulaminowego czasu gry, czerwoną kartkę otrzymał zawodnik Orła po faulu na Adrianie Lisku. W doliczonym czasie pierwszej połowy ładny strzał z około 30 metrów oddał Bartosz Lisek, piłką minimalnie przeleciała nad bramką. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 1-2.

Druga połowa zaczęła się od ataków gospodarzy, dwie dobre sytuację miał Dawid Kaczmarek, który po rajdzie oddał strzał nad bramką a następnie po 2 minutach nie wykorzystał dogodnej sytuacji sam na sam z bramkarzem.  Zawodnicy TS kontrolowali grę w drugiej połowie meczu, co zaowocowało dobrym strzałem Bartosza Lisa nad bramką po wrzutce Bartłomieja Ryszki.  W 65 minucie meczu rzut wolny wykonywał Dawid Kaczmarek, najwyżej do piłki wyskoczył Filip Michałowicz strzelając z główki gola na wagę remisu 2-2. 10 Minut później po świetnej akcji z lewej strony boiska i minięciu obrońcy strzał oddał Marcin Grocholewski, piłka niestety wpadła prosto w ręce bramkarza.  W 82 minucie goście oddali niegroźny strzał na naszą bramkę zza pola karnego.  2 minuty później kolejną akcję miał TS 05, lecz piłka po strzale Filipa została obroniona przez bramkarza gości.  88 Minuta przyniosła zmianę wyniku. Piłkę w pole karne wrzucał Bartłomiej Ryszka a z ostrego kąta strzał z główki oddał Filip Michałowicz, który całkowicie zmylił zdezorientowanego golkipera gości.  3-2! Ostatni gol w mecz wpadł po solowej akcji Marcina Grocholewskiego, który zdobył gola na 4-2 i przypieczętował 3 zwycięstwo w A klasie, które po 8 kolejkach daje nam 9 miejsce w lidze z 10 punktami na koncie.

Skład TS 05:

Artur Wicher- Bartosz Lisek, Marcin Kuster, Maciej Strelenok- Bartłomiej Ryszka, Hubert Nowak-  Marcin Grocholewski, Dawid Kaczmarek, Krzysztof Maciejewicz, Kacper Hildebrand- Adrian Lisek

Zmiany:

Hubert Nowak ->Filip Michałowicz

Maciej Strelenok ->Maciej Kaczmarek

Marcin Grocholewski -> Tomasz Lipowicz

Adrian Lisek -> Łukasz Kolecki

Zdjęcia z meczu:

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.