Ładowanie...

Aktualności

Kolejna porażka.

• autor: DamianTS05, 2013-09-25 12:45

W tym sezonie własne boisko nie przynosi nam zbyt wiele szczęścia. W niedzielę ulegliśmy kolejnemu zespołowi – Promieniowi Opalenica. Od początku gra nie układała się po naszej myśli i było widać znaczącą przewagę gości. Mimo oddanych przez nas kilku strzałów na bramkę w początkowych minutach meczu (8’ Łukasz Kolecki, 10’ Adrian Lisek), to pierwszego gola zdobyła Opalenica po błędzie naszej obrony (13’). Dobrymi interwencjami popisywał się w tym meczu nasz bramkarz – Bartosz Kałużny, w 20’ spotkania obronił piłkę w akcji ‘sam na sam’.  Niestety już w 22’ po wrzutce udało się gościom zdobyć kolejnego gola. W 31’ prosto w nasze okno udało się trafić zawodnikowi Promienia aż zza pola karnego. Nam boisko nie służyło, w 37’ Dawid Kaczmarek miał szansę zdobyć pierwszą bramkę dla nas, lecz trafił piłką w słupek. Wynik po pierwszej połowie: 0:3. W przerwie nastąpiły dwie zmiany: za Bartosza Liska na boisku pojawił się Marcin Grocholewski , a za Łukasza Koleckiego - Krzysztof Maciejewicz. Druga połowa zaczęła się dla nas pomyślnie. Już w 46’ po dobrym rozegraniu piłki przed polem karnym do bramki przeciwników trafił Kacper Hildebrand. W 54’ czerwoną kartkę za złapanie piłki w bramce dostał zawodnik Promienia. Do rzutu karnego podszedł Dawid Kaczmarek, lecz i tym razem nie zdobył gola dla TS-u. W 61’ minucie Dawid miał kolejną możliwość zdobycia bramki, lecz i tym razem nie udało mu się wykorzystać ewidentnej setki. Pod koniec meczu (83’) druga bramkę dla nas udało się wbić Marcinowi Grocholewskiemu, po błędzie bramkarza gości na przedpolu. Zapowiadało się, że mecz skończy się wynikiem 2-3, lecz w 90’ nasza obrona przysłoniła widok bramkarzowi i został on przelobowany przez jednego z zawodników z Opalenicy. W ostatnich minutach meczu nastąpiła jeszcze jedna zmiana: za Bartłomieja Ryszkę wszedł Rafał Adamczak. Mecz zakończył się wynikiem 2:4.